دریا بازماندگان

در خردادماه ۱۳۹۳ بعد از علائمی ازجمله قطع نشدن تب، گریه‌های طولانی ، ضعیف شدن در راه رفتن و   دادن آزمایش‌های خون ، گرفتن عکس هسته‌ای و نمونه‌برداری از  مغز استخوان ، متوجه شدیم که دختر عزیزمان #دریا_بازماندگان مبتلا به سرطان خون بزرگ‌سالان (AML) از نوع M4 هست.

بعد از تشخیص پروتوکل #دریا نوشته شد و شیمی درمانی او شروع گردید که با توجه به نوع سرطانش، سنگین بود ولی به دعای دوستان ، دکتر مجرب ( دکتر مهران کریمی) و تلاش کادر پزشکی بیمارستان امیر . دریا توانست به‌خوبی مراحل اصلی درمان خود را طی کند و در حال حاضر وارد مرحله نگهدارنده درمانی خود شده که شامل هر شب نصف قرص شبانه( ۶TG) و ماهیانه ۲ تا  ۴ روز شیمی درمانی سرپایی با داروی Cytosar و چهار ماه یکبار نمونه برداری از مغز استخوان و مایع نخاعی است. خبر جدید: دریا به یاری متخصصان عزیز دکتر کریمی و دکتر بردبار ۳۰ آبان (۱۳۹۵) قطع دارو شد.

#دریا برای درمان کاملش نیاز به پیوند دارد که  اثرانگشت ژنتیکی ما و اقوام نزدیک مان با دریا مطابقت نداشته و مدتی است که تحت نظر دکتر استاد علی  و دکتر حمیدیه  در بیمارستان شریعتی تهران به دنبال سلول بنیادی می باشیم.

دریا توسط یاری دوستانش تابه‌حال توانسته است فعالیت‌هایی را در بیمارستان انجام دهد و این سایت نیز پاسخی دیگری به محبت دوستان دریا می باشد. امیدواریم بتوانیم با همکاری شما عزیزان این سایت را به سایتی ماندگار برای همه والدین و کودکان سرطانی تبدیل نماییم و پروژه های متعددی را برنامه ریزی و اجرا کنیم.

* دریای عزیز ما متولد اول تیر ۱۳۹۲ می باشد.

با آرزوی سلامتی برای همه بیماران مبتلا به سرطان

والدین #دریا_بازماندگان (#نوید_بازماندگان و #بهاره_قادری)