وب سایت پرسش و پاسخ مردمی برای پیشگیری از سرطان راه اندازی شد

وب سایت پرسش و پاسخ در مورد سرطان برای آگاه سازی از راه های پیشگیری از ابتلا به سرطان و پاسخ به سوالات مردمی، توسط دانشگاه علوم پزشکی شیراز راه اندازی شد.
با توجه به افزایش آمار مبتلایان به بیماری سرطان در دهه های اخیر و به منظور افزایش میزان آگاهی افراد، وب سایتی راه اندازی شد که در آن مردم امکان ارایه پرسش های خود و دریافت پاسخ را به صورت الکترونیکی داشته باشند. بر این اساس مردم می توانند سوالات و ابهاماتی که در زمینه عوامل خطر و مستعد کننده ابتلا به سرطان، راه های پیشگیری از ابتلا و اقدامات مناسب برای شناسایی زودرس و تشخیص به موقع سرطان دارند را با مراجعه به این وب سایت مطرح نمایند.

بیش از ۵۰ درصد سرطان های موجود قابل پیشگیری هستند و اگر راه های پیشگیری معرفی شوند ابتلا به بیماری و هزینه های درمانی کاهش می یابد.

علاقه مندان می توانند برای دسترسی به این وب سایت به لینک زیر مراجعه و پرسش های خود را در زمینه پیشگیری از بروز سرطان ها در زمینه های مختلف مطرح نمایند.

کارشناسان مربوطه و مشاور علمی برنامه سرطان، پاسخگوی سوالات مطرح شده هستند و پاسخ ها در همان صفحه نمایش داده می شود و تمامی پرسشگران می توانند با پاسخ سایر سوالات نیز آشنا شوند. این اقدام در راستای دستیابی به هدف پیشگیری می باشد و بنابراین مردم از ارایه سوالات خود در زمینه داروها، روش های درمانی نظیر دارو درمانی، شیمی درمانی و … خودداری فرمایند.
ورود به صفحه پرسش و پاسخ در مورد سرطان

واحد بیماری های غیرواگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

 

ممکن است این نوشته‌ها را هم بپسندید ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *